Kraina Rozkoszy

Tu rozkosz nie jedno ma imię

Nie jesteś zalogowany na forum.

#51 2019-01-05 22:22:18

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Wygiął głowę do tyłu by popatrzeć na sufit na chwilę zapominając się w doznaniach.
-Taak dziwko! Pierwszorzędny lód prosi się o pierwszorzędne rznięcie. Zasłużyłaś sobie na nie włąśnie. - Pochwalił ją patrząc jak jego wielki kutas, znów odzyskuje pełnię rozmiaru a co ważniejsze - twardości, którą zaraz miał dać jej poczuć. Złąpał ją wreszcie za włosy i pociągnął ją do góry i zmusił by wypięła się dla niego przy ławce, przez co jej nagie wielkie cycki docisnął do blatu stolika, na którym miał ją zaraz zerżnąć. Dał jej głośnego klapsa.
-A teraz proś baloniaro.

17965961.gif

Offline

#52 2019-01-05 22:30:00

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Stoję, tłowiem leżąc na ławce. Czuje jej chłód na swoich piersiach. Wypinam do niego swoją jędrną krągłą pupę, czując mcne uderzenie. Plask odbił się echem po sali. Ja jęknęłam głośno.. -aaahhh!!! a potem wyszeptałam. -Mmm ohh.. prosżę.. niech mnie pan zerżnie..mmm błagam.. Mówiąc to czuje jaka jestemmorka i rozpalona. JEdncześnie od widzi moje długie nogi.. w białych pończoszkach.. Kątem oka widzę że jego kutas sterczy jak przed chwilą gotowy do rżnięcia.

Offline

#53 2019-01-05 22:34:11

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

-Będziesz mi dawała dupy w pończochach, Twoje nogi wyglądają w nich bosko, tak jak Twoje balony gdy są czerwone od tarmoszenia. - Powiedzial podnieocny i znów wymierzył klapsa rozmasowując go po tym jak uderzył mocno. Głos plaśnięcia musial pójść dzikim echem po korytarzu dlatego skupił się by przynieść jej po tym ulgę. Rozchylając jej tyłek, sam wpuścił kutasa w jej cipę zaczynając od razu płynnie chuśtać biodrami pieprząc ją na klasowym stole. Impet był tak duży że prócz klaskania o jej nagi tyłek, łąkwa trzeszczała.
4557253.gif

Offline

#54 2019-01-05 22:37:37

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Wreszcie wszedł we mnie. Ten wielki gruby kutas.. wypełnił moją ciasną szparkę. -Aaahahhhhh!!! ooooo taakkk!!! mmmm mocniej!!aahhh taaakk!! jęczę głośno nie zważając na nic. Czuje jak mocne uderzenia spadają na mój tyłeczek. Plask słychać na całym korytarzu, moje jęki także. Czuje jak wielki kutas rozpycha moją cipkę,która zaciska się na nim dając mu nie opisaną wręcz rozkosz. Czuje jak on nadaje bardzo mocne , dzikie wręcz tempo. Jak jego wielkie jądra obijają się o moje uda, dając charaktestycznypoklask,mieszający się z moimi jękami jego sapaniem i mlaskaniem jego ktuasa w mojej ciasnej szparce. Pieprzy mnie tak mocno ze az staje na palcach, ławka razem ze mnąprzesuwa się i skrzypi.. -Ohhhh!! jeszcze!!  jeszcze!! krzyczę głóśno..

Offline

#55 2019-01-05 22:46:36

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Jebał ją jak wirtuoz mocno i silnie zwierając pośladki i napinając mięśnie by utrzymać tempo, z którym folgował biodrom pieprząc ją wielkim kutasem, napuchniętym i grubym. Przyspieszał rytm sięgając ręką jej włósw by pocignąć ją za nie mocno kiedy beliztośnie przyciskał ją do stolika na którym ją posuwał.
-Baloniasta dziwka. Dziura do jebania. Cycate jebadło! Z kim CI tak dobrze! - Wołał głośno zasapanym głosem i wymierzył następnego klapsa. Wykręcił jej do tego ręce za plecy.
15112892.gif

Offline

#56 2019-01-06 11:46:07

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Tak.. pieprzy mnie ostro..jakbym była jaką dziwką za którą zapłacił a nie jego uczennicą. Czuje jak mocno wygina mi ręce do tyłu.. i nie zwalnia ani na moment. Jego kutas dociera tak głęboko.. tak mocno rozpycha moją ciasną szparkę. -Ohhhh mmm taaak taaakk!! jęczę głośno, czując zbliżający się orgazm. Czuje jak ten zboczony nauczyciel, daje mi kolejne klapsy, słyszę jak cedzi wyzwiska przez zaciśnięte zęby. Słychać jak dźwięk naszych ciał obijających się o siebie odbija się po całej klasie. Ja obracam lekko głowę, i kątem oka wiedzę jego twarz.. To już nie jest ten miły nauczyciel Caleb.. tylko niewyżyty samiec , który nie spocznie póki nie zaspokoi siebie i mnie. -Ohhh...boże.. takk mmm takkk jeszcze aaaahhh!! krzyczę na cały głos czując zbliżającą się ekstazę.

Offline

#57 2019-01-06 12:51:54

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Podnieciła go silnie a uczucie władzy i dominacji teraz pozwalało mu dać upust wszelkim pragnieniom. Jeden zamach, potem kolejny i następny, obijając jej młodą dupkę i to na tyle ostro by zostawić czerwone ślady na znacznie dłużej. Do tego rżnący ją kutas wdzierająćy się tak głęboko jakby miał się wcisnąć do macicy. Ręką wciąż trzymał jej włosy i sapał, jęczał wraz z nią czując żę lada chwila od tego ostrego tempa nie tylko ona będzie szczytowała ale i możliwie on raz kolejny, ale czy ostatni?

19260107.gif

Offline

#58 2019-01-06 12:58:42

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Czuje jak mocno odgina moją głowę do tyłu, pociągając mnie zdecydowanie za włosy, przez co moje piersi teraz falują i obijają się o siebie w rytm ruchów jego bioder. Ma niesamowitą kondycję. Nie zwalnia ani na moment, pieprząc mnie dziko, i bez przerwy. Czuje jak kolejne razy spadają na moją pupę. Wreszcie czuje że zbliża się tyle wyczekiwany orgazm. Nagle on czuje jak moja szparka zaczyna pulsować. Ja krzyczę z rozkoszy, i nagle moje ciało sztywnieje. Mnie zatyka, a przez moje młode ciało przechodzą dzikie spazmy orgazmu które nim wstrząsa. Przez jakieś 10-15 sekund widzi jak się trzęsę, i mam drgawki,a po chwili słychać mój głośny krzyk -Aaaaahhhhh ooooooo taaaakkk boze takkkk!!! mmmm ohhhh!! Czuje jak orgazm powoli opuszcza moje ciało,a ja dyszę ciężko, jakbym przebiegła maraton. Dopiero po chwili dociera do mnie ze on dalej mnie pieprzy.. nie zwalniając ani na moment.

Offline

#59 2019-01-06 13:06:58

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Niezmordowany nie kończył, wciąż utrzymując tempo, przy którym dyszał coraz głośniej jednocześnie sukcesywnie kolejnymi ruchami penisa w jej łonie przedłużając jej ekstazę i rozkosz.  Jej krzyki wywoływały na jego ciele dreszcze i pomagały w osiągnięciu kolejnego spustu.  Ręka nie biła już o jej pośladki za to złapała jej ręce mocno trzymając je za plecami i dociskająć je do nich w geście zniewolenia. Jeszcze kilka nieznośnych ruchów aż wreszcie zastygł z fiutem w jej cipce pozwalają cmu drżeć i strzelać nasieniem. Zasapany krótko krzyknął i zadrżał napinając ponownie swoje ciało.

15175781.gif

Offline

#60 2019-01-06 13:11:20

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Czuje jak on sztywnieje i dopycha kutasa do końca. Czuje jak jego drąg zaczyna pulsować, i pompować we mnie gorącą spermę która zalewa moją ciasną szparkę. Ja zdyszana opadam na ławkę. Moje spocone ciało czuje jej chłód.. Dyszę ciężko.. wolno dochodząc do siebie. Otwieram oczy.. patrząc na mojego nauczyciela nie wiedząc co teraz. " Czy to koniec? czy ten niewyżyty samiec jeszcze będzie chciał.." Czuje jak przygniata mnie swoim ciężarem, tak że narazie nie mogę nic zrobić.

Offline

#61 2019-01-06 13:17:22

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Poruszył jeszcze penisem leniwie kilka razy jakby chciał ubić nasienie które w niej zostawił.
-Mmm...Spieszesz się dzisiaj na kolejne zajęcia? Bo jak nie myślę że możemy kontynuować, w tej klasie mam CI jeszcze wiele do zaoferowania ale zrozumiem jeśli zechcesz umówić się na inną godzinę bo dobrze wiesz że takie zajęcia musimy prowadzić częściej i nie tylko w klasie. - To mówiąc pogłaskał ją po pośladku dla równowagi by zadać odrobiny miłego gestu aby poczuła się także doceniona po fakcie zerżnięcia tak przedmiotowego.
Wysunąl sie z niej i usiadł na krześle nagimi pośladkami tak by jego fiut jeszcze we wzwodzie pokazał jej się mokry od jej soków i jego spermy.

Offline

#62 2019-01-06 13:19:07

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

-Ja.. ja powinnam jechać na zajęcia.. mam Tenis.. jeśli nie przyjdę , rodzicie się dowiedzą.. Mówię czując się nieco zawstydzona, gdy stoję niemal naga przed swoim nauczycielem. Nie wiedząc co zrobić stoję tylko.-Może.. może innym razem? Pytam wreszcie gdy dochodzi do głosu moja bardziej racjonalna strona.

Offline

#63 2019-01-06 13:42:22

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Zajęcia dodatkowe

Widać było pewne zamyślenie a także coś na kształt zawodu w jego oczach, chcial wjechać na jej młodą ambicję i pokazać żę oczekiwał więcej.
-Zgoda. Niech tak będzie, liczę jednak że szybko nadrobimy. Mogę Ci zaproponować korepetycje albo zajęcia dodatkowe prywatne, albo regularne spotkania dodatkowe. Przemyśł to i...-Tu wstał podchodząc do biurka. Nachylił się wypinając do niej swoje zgrabne męskie pośladki a zaraz z torby wyciągnął wizytówkę.
-Napisz do mnie. To zostanie między nami. -  Omiótł wzrokiem jej sylwetkę koncentrując wzrok na udach po których ściekała jego sperma.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
staregry - tc-pylife - ubpls - dembego10 - cuma