Kraina Rozkoszy

Tu rozkosz nie jedno ma imię

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-10-12 01:14:18

Kylie Ruff
Użytkownik
Dołączył: 2021-09-16
Liczba postów: 54
MacintoshFirefox 92.0

Studio

*Kiedy konto na onlyfans zaczyna naprawdę żyć a kamerka gromadzi coraz więcej coraz bardziej szalonych fanów, pora zadbać i kilka bardziej profesjonalnych fotek, a może i filmik. To kwestia biznesu – a Kylie miała plan zarabiać właśnie tak: sobą, swoim wyglądem i perwersjami, swoim wyuzdaniem, jak jechać to po całości. Dlatego znaleziony w necie kontakt do profesjonalnego studia wzięła sobie do serca i w najbliższym dogodnym momencie postanowiła na bezczela wziąć i pojechać. Bo na co tu czekać!
Dlatego nie zwlekając do torby włożyła jeden strój, a nuż się przyda, sama wcisnęła się w drugi, założyła letni płaszczyk, żeby policja po drodze nie zatrzymała jej za uchybianie obyczajności taki strojem, i jakoś tak koło szóstej wieczorem już dzwoniła do studia, którego adres miała już zapisany w telefonie jako must-go.
Po kilku dzwonkach szczęknęły zamki i zanim jeszcze drzwi się dobrze nie otworzyły, oparta o ścianę na przeciwko drzwi oznajmiła z uśmiechem, który mógł znaczyć wiele, ale na pewno znaczył że Kylie jest gotowa do mającego nadejść doświadczenia:
– Cześć. Mam nadzieję że uda się mnie wcisnąć w jakiś termin. Albo że jakiś termin uda się wcisnąć we mnie! – i zaśmiała się cicho z własnej gry słów, bo po wciągniętych w domu dwóch (skromnych, żeby tu nie odpłynąć od razu) kreskach czuła się co najmniej pewna siebie.
mq8gofb.jpg
Ale kiedy drzwi otworzyła jej co najmniej atrakcyjna dziewczyna – widać było po Kylie w pierwszej chwili zdziwienie, bo co jak co, ale w tej roli oczekiwała raczej faceta. Spojrzała na artystkę najpierw z uśmiechem typu „O, czy jak dobrze trafiłam?”, ale widać było, że natychmiast między nimi wytworzyło się jakieś wstępne napięcie i odbijając się od ściany Kylie już zrzucała z ramion płaszczyk, który wylądował na podłodze za progiem.
– Cześć. Jestem Kylie i potrzebuję kilka co najmniej zajebistych fotek, a może i jakiś krótki filmik.
Nie musiała chyba mówić po co te fotki i filmik, gdy okręciła się, żeby podać dziewczynie dłoń. Czy to miał być tylko przelotny uścisk, czy inny rodzaj powitania, to się zobaczy, Kylie zaczynała być przy niej więcej niż otwarta…


As ruff as it can be
postać

Offline

#2 2023-02-25 04:24:44

Kylie Ruff
Użytkownik
Dołączył: 2021-09-16
Liczba postów: 54
MacintoshFirefox 107.0

Odp: Studio

m


As ruff as it can be
postać

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
artemia - animppl-warframe - nicelife - vicerpg - doublekill