Kraina Rozkoszy

Tu rozkosz nie jedno ma imię

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-11-06 11:41:30

Angela
Użytkownik
Dołączył: 2018-10-23
Liczba postów: 19
AndroidChrome 69.0.3497.100

Pokój Angeli

Jednym z pokojów w przybytku dla licealistów był pokój nastolatki, bardzo lubiącej zwracać na siebie uwagę. Bałagan panował w nim nieziemski, ale to pewnie dlatego, że dziewczyna bardziej niż nauką i sprzątaniem, zajęta była szlifowaniem swoich umiejętności tanecznych. Pewnie dlatego codziennie po szkole muzyka z jej pokoju grała na cały korytarz, a drzwi do niego uchylone były zupełnym przypadkiem akurat wtedy, gdy w skąpej bieliźnie ćwiczyła twerking...
Chodziły plotki, że za odpowiednią sumę można się z nią dogadać na prywatny taniec. Niektórzy twierdzili nawet, że bardzo dobrze wtedy tańczy na twardych kutasach, ale nikt nie miał na to żadnego dowodu.

Offline

#2 2018-11-06 12:20:34

John
Użytkownik
Dołączył: 2018-10-22
Liczba postów: 4
WindowsChrome 68.0.3440.106

Odp: Pokój Angeli

Od słowa do słowa, od plotki do plotki, tak usłyszał o niej do tego otrzymując zdjęcie i polecenie w światku zamkniętym i nacechowanym dużymi pieniędzmi i nieczystymi zagrywkami.
Wizja jej tyłka, który widział na zdjęciu, nabijającego się na jego kutasa była czymś za co gotów by zapłacić nie małą sumę a właśnie z taką zjawił się w akademiku otrzymawszy od jednego podkupionego studenta cynk. Akurat jechał przez dystrykt naukowy, mając odbyć spotkanie z dyrektorem placówki oświatowej kiedy po otrzymaniu informacji szybko wydał dyspozycję szoferowi aby zawiózł go właśnie pod akademik. Grafitowy garnitur posiadał lekki połys i przyjemnie odznaczył się na słońcu gdy wychodził z auta poprawiając od razu swoją drogą marynarkę. Ruszył w kierunku akademika dobrze wiedząc za wczasu gdzie powinien był się udać. Pachniał drogimi perfumami a jego portfel faktycznie gruby spoczął w jego ręce gdy szedł korytarzem już aby zatrzymać się przy drzwiach za którymi miał ją dojrzeć. Tańczyła. Wiła się do muzyki w pokoju i jak szybko wywnioskował - była sama. Zastukał trzy razy, nie za mocno ale na tyle by przebić się przez grającą wewnątrz pomieszczenia muzykę.

Offline

#3 2018-11-06 13:14:20

Angela
Użytkownik
Dołączył: 2018-10-23
Liczba postów: 19
AndroidChrome 69.0.3497.100

Odp: Pokój Angeli

//offtop - to nie akademik, tylko internat dla licealistów, więc chyba nie to miejsce ^^

Offline

#4 2018-11-06 14:35:51

John
Użytkownik
Dołączył: 2018-10-22
Liczba postów: 4
WindowsChrome 68.0.3440.106

Odp: Pokój Angeli

Popieprzyłem, a apropos pieprzenia, przymkniesz oko i masz cheć popisać? ;> Chodziło mi o Burse, nie wiem czemu tak napisałem. Sorki.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tygryski - thecrew - sumh - rudzi - heroesforhire