Kraina Rozkoszy

Tu rozkosz nie jedno ma imię

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-01-06 17:08:06

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Mieszkanie Carlosa

Ulica Lotna 21/53 - 3 piętro w pięciopiętrowym bloku z windą.
Mieszkanie rodziny Carlosa znajdowało się w jednym z nowoczesnych bloków, o przestrzennych wnętrzach i urządzone w nowoczesnym stylu. Mieszające się ze sobą kolory czarne, białe i grafitowe uzupełniały się gustownie i naprawdę stylowo.
Tak jak zapowiadał, o tej porze był sam. Czekał na nią, siedząc w salonie gdzie przeglądał na laptopie wiadomości. Siedział w okularach, koszuli, jaką wcześniej widziała -miał pod marynarką, oraz w spodnaich, jeszcze od marynarki. Na stopach miqł czarne markowe skarpetki a obok laptopa, na stoliku stał kubek z herbatą - zieloną z trawą cytrynową.
Carlos zarabiał nieźle co było widać. Drzwi do pokoju Mai były zamknięte, te od sypialni jaką dzielił z żoną - uchylone a raczej niedomknięte dając jedynie fragment widoku na naprawdę duże łóżko.


interior-with-strong-textures.jpg

Offline

#2 2019-01-06 20:50:59

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja długo zastanawiałam się co zrobić. Ale w końcu zrozumiałam że nie mam wyboru. Że ryzyko jest zbyt duże. Dlatego gdy dostałam sms od niego z godziną o której mam przyjść i że mam ubrać się seksownie, zaczęłam się przygotowywać. Z zaskoczeniem odkryłam ze jest w tej całej sytuacji coś co mnie podnieca, mimo to jednak dominowała wściekłość i trochę lęk. Z drugiej strony wiedziałam że nie mogę go zawieźć..że jeśli poczuje się rozczarowany, może wrzucić te fotki do sieci.. a w tedy byłabym skończona.. na wielu płaszczyznach. Dlatego ubieram się i maluje w ten sposób: 7ef6ad2dabaa534a21da4a1d8ac5a8a2_orig.jpg
Uberem podjeżdzam pod mieszkanie mojej przyjaciółki i staję przed drzwiami. Jeszcze chwilę się waham ale w końcu dzwonię do drzwi.

Offline

#3 2019-01-06 21:07:41

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Dzwonek do drzwi. To Ona - pomyślał podnosząc się z sofy by przejść korytarzem do drzwi wejściowych, które otworzył dla niej lada chwila.
-Witaj. - Powiedział krótko wzrokiem od samego progu taksując ją by rozeznać się w kreacji jaką postanowiła wybrać na tą wizytę.
-Bardzo dobrze wyglądasz. - Powiedział ciszej uchylając drzwi do mieszkania.  Jego wzrok zawisł na pierwszą chwilę na wysokości jej dekoltu a zaraz sięgnąl nóg i stóp. Gdy stał przy niej wyraźnie widać było różnicę wieku ale i to jak męsko wyglądał przy tej jeszcze tak młodej dziewczynie.

Offline

#4 2019-01-06 21:11:38

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja nie wiedząc co odpowiedzieć powiedziałam - Dobry wieczór..  Mówiąc to widziałam jak ten dojrzały samiec lustruje mnie wzrokiem. Jak patrzy na moje piersi.. a potem biodra.. na końcu nogi. Stoję przed nim w sukience.. dopasowanej, czerwonej z dekoltem, i wysokich szpilkach. Na sobie mam jeszcze czarne pończochy samonośne, oraz stringi. Sytuacja jest bardzo abstrakcyjna. Byłam w tym domu tyle razy.. ale w takim charakterze..nigdy bym nie pomyślała. Widzę jak zaprasza mnie do środka.Wchodzę, a moje szpilki stukają o parkiet.

Offline

#5 2019-01-06 21:21:57

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-Nie ściągaj ich. Lubię kobiety w szpilkach. - Powiedział traktując ją teraz bardziej jak kochankę a nie siostrę włąsnej córki.
-napijesz się czegoś? - Zapytał prowadząc ja do przestronnego salonu, w którym zaproponował jej usiąść na dużej sofie.
-Proszę rozgość się. Niebawem i tak poznamy się przecież dużo lepiej.
Skierował swoje kroki do barku. Otwierając drzwiczki mogła zobaczyć butelki z różnego rodzaju alkoholami, było ich dużo a niektóre nawet nie otwarte.

Offline

#6 2019-01-07 00:02:30

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja początkowo chcę odmówić.. przecież to ojciec mojej przyjaciółki, nie będę przy nim piła ,ale dosłownie po chwili uznałam tę myśl za głupią. Przecież sprowadził mnie tu w wiadomym celu.. zresztą sam proponuje.. -Tak.. po proszę.. coś mocniejszego. Mówię myśląc że alkohol doda mi trochę odwagi i spokoju.  Ja chwile się waham, ale w końcu siadam na kanapie, zakładając nogę na nogę. Obserwując ojca przyjaciółki. Wiele razy siadałam na niej z Mają.. a teraz..teraz ma na niej dziać się co innego...

Offline

#7 2019-01-07 00:05:24

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Widział że była spięta i do tego lekko zestresowana, mimo to nalał jej w barku Whisky ale zabarwił je Spritem by zniewlować nieco smak i nadać mu więcej słodyczy, która pewnie lepiej podeszłaby jej pod gusta. Wręczył jej okrągłą szklankę i usiadł obok mówiąc:
-Od dawna to robisz? - Pytanie wybrzmiało w naturalny sposób chociaż czuć było w powietrzu to napięcie, i jej i jego, choć w przypadku gospodarza - czuł się znacznie pewniej na swoim terenie a do tego patrzył niezmiennie na jej ciało coraz mniej zachowawczo.

Ostatnio edytowany przez Carlos (2019-01-07 00:06:13)

Offline

#8 2019-01-07 00:11:30

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-Robię... co? pytam biorąc szklankę. Nie czekając zbyt długo szybko wypijam zawartość. Gdy opróżniłam szklankę, podaje mu pytając czy mogę prosić o jeszcze. Tak.. zdecydowanie widzę jak się na mnie patrzy. Kto by pomyślał, że pan Carlos.. zawsze taki miły.. sympatyczny..uczynny.. jest taki zboczeńcem.. Że odważy się zrobić coś takiego. Przecież on zna moich rodziców.. mimo to jestem tu w jego mieszkaniu, wiedząc do czego to wszystko zmierza.

Offline

#9 2019-01-07 00:15:41

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-No kiedy zaczęlaś uprawiać seks? - Doprecyzował wcześniejsze pytanie i ręką sięgnął po pilota by włączyć cicho muzykę w tle. Była spokojna, nastrojowa, jakby miała za zadanie uśpić jej czujność i rozluźnić ją przed tym co dopiero miało nastąpić.
-Ciekawi mnie jak szybko odkryłaś takie potrzeby i jak często je zaspokajasz. Sam mam przecież Córkę...wolę wiedzieć na co się przygotować, chyba że wiesz coś o niej czego ja nie wiem.
Sam kontynuował picie herbaty a gdy sięgnąl po kubek, zdjął okulary kładąc je na stoliku. Jego wzrok ponownie powrócił na nią fedrując ją wręcz momentami.

Offline

#10 2019-01-07 00:18:59

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-Ja.. ja pierwszy raz miałam rok temu.. Odpowiadam nieco speszona. -O Maji panu nie powiem , nawet jeśli bym wiedziała.. Mówię nie zamierzając wsypywać koleżanki przed jej ojcem. Czuje na sobie jego wzrok.. widzę jak na mnie patrzy. Jednocześnie muzyka która leci każe mi myśleć że może on preferuje nieco bardziej zmysłowy seks, przez co udaje mi się rozluźnić trochę. Swoje na pewno zrobił też alkohol, przecież wypiłam już dwie szklanki whisky.

Offline

#11 2019-01-07 00:24:12

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-W takim razie jak na rok temu, bardzo szybko znalazłaś w sobie wewnętrzne ja, które kocha być dziwką. Wyuzdana też potrafisz być? czy tylko jak się Ciebie naciśnie? - Wymawiając te słowa odłożył kubek z którego upił łyk i przysunąl się do niej obejmując ją ręką aby poczuła męskie ramie, zamykające ją wręcz blisko i nie dające uciec. To tu poczuła intensywniej zapach ale i to że to faktycnzie się działo, i postępowało. Ojciec jej koleżanki z klasy, we własnym mieszkaniu, na sofie, zaczynał ją dotykać. Wolna ręka przesunęła się po jej dłoni łapiąc za nią.

Offline

#12 2019-01-07 00:27:49

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Tak.. czuje jak jest blisko. Czuje jego zapach,a on czuje zapach moich perfum. Młoda dziewczyna w wieku jego córki,która tak go podniecała. A teraz jestem tu na jego kanapie, sam na sam z nim, i on wie że nie ucieknę. Że wreszcie spełni swoje zboczone fantazje. Lekko zadrżałam, ale opanowałam to. Tak samo jak odruch zabrania dłoni. -A.. A pan często... szantażuje koleżanki córki? Odpowiadam nieco bezczelnie, pokazując że nie jest tak że mnie złamał. Mówiąc to patrzę mu w oczy. -Czy ja jestem pierwsza? Dodaje. Jednocześnie igrnoując jego pytania i nie odpowiadając na nie.

Offline

#13 2019-01-07 00:30:18

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-Jesteś pierwsza i najlepsza. Wiedziesz prym jeśli o to pytasz. - Odpowiedział przewrotnie i zbliżył się do niej składając na jej szyi pocaunek podczas którego ustami przesunąl po jej skórze po czym zębami lekko ją ukąsił. Ręka na ramieniu zacisnęła się na niej a druga spoczęła na jej udzie tak jak wcześniej na ławce, wędrując pod sukienkę gdzie wymacał jej bieliznę i przesunął po jej cipce przez materiał.

Offline

#14 2019-01-07 00:32:52

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Czuje jak naparł na mnie swoim ciałem. Jak zaczął całować moją szyje..a jego jedna ręka powędrowała pod moją sukienkę. Czuje jak bezwstydnie dociera do moich stringów,pocierając przez nie moją szparkę. Ja oddycham nieco głębiej.. i czuje jak moje ciało mimowolnie reaguje. Mimo to pozwalam sobie powiedzieć -Ciekawe co na to pana żona.. i Maja... Mówię lecz po chwili milknę, próbując opanować podniecenie które powoli rozlewa się po moim ciele.

Offline

#15 2019-01-07 00:38:14

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-Niczego nie wiedzą, a ciekawe co na to Twoi rodzice, którzy póki co też jeszcze niczego nie wiedzą. - Tym tekstem miał sprowadzić ją na ziemię a ręka, która masowała jej cipkę teraz docisnęła się do niej pocierając ją po całej długości. Ustami znów ukąsił jej szyję a po tym lubieżnie ją polizał. Starszy od niej i od jej ojca pewnie mężczyzna, teraz robił z nią to na co miał ochotę, zataczając kółka na jej łechtaczce i całując a wręcz liżąc jej szyję gdy ręka, obejmująca ją sięgnęła niżej i złapała ją za lewą pierś mocno, również przez materiał. Wpił w nią palce ostro.

Offline

#16 2019-01-07 00:41:06

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Czuje jak jego wielka męska łapa ściska moje piersi , rozkoszując się ich jędrnością, przez materiał sukienki. Jednocześnie czuje jak perwersyjnie liże mnie po szyi.. robiąc to wulgarnie i masuje moją szparkę intensywnie przez materiał stringów. Moje ciało ukazuje coraz więcej oznak podniecenia. Widzi jak moje sutki twardnieją i przebijają się przez materiał sukienki. Jak mój oddech jest coraz głębszy.. i bardzo powoli zmienia się w cichutkie jęki. -Mmm ohhh.. Mimo to jeszcze walczę nie chcąc temu samcowi, który niemal o 10 lat starszy od mojego ojca robi z moim ciałem to na co ma ochotę.

Offline

#17 2019-01-07 00:44:16

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Jej reakcja mówiła mu wszystko i widział że miał nad nią kontrolę i władzę. Podniecony przesuwał palcami po jej szparce aż wreszcie wśliznął się pod materiał bielizny by zetknąć się bezpośrednio palcami z jej skórą. Druga dłoń sięgnęla zamka obsuwając go by uwolnić więcej jej ciała a w szczególności biustu, który nie był mały. Jego penis zaczął wypychać materiałowe spodnie co mogła już dostrzec. Ustami sięgnąl jej ucha i szepnął: Zdejmij sukienkę. - Po tych słowach puścił ręką zamek bo dalej nie sięgnął wciąż ją obejmując za to usta ukąsiły lekko jej małżowinę i pociągnęly ją.

Offline

#18 2019-01-07 00:51:10

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Czuje jak szepcze mi bym zdjęła sukienkę. Wolno wstaję.. stając na przeciwko niego. On siedzi sobie na kanapie patrząc i uśmiechając się bezwstydnie jak dziewczyna w wieku jego córki wolno rozsuwa zamek sukienki.. która opada na boki, odsłaniając mój płaski brzuszek i duże jędrne krągłe dumnie sterczące piersi. Wreszcie sukienka opada na ziemię..a ja stoję  w samych pończochach samonośnych, koronkowych czarnych, szpilkachi stringach.. prezentując temu zboczonemu samcowi moje młode starannie wyrzeźbione ciało. Widzę jak niemal pożera mnie wzrokiem..Ja sam niemal traci kontrole i rzuca się na mnie. Takiego widokunie spodziewał się nawet w swoich fantazjach...

Offline

#19 2019-01-07 00:53:42

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Mocno podniecony widząc ją poczuł jak fale gorąca uderzają mu do głowy mocniej niż zwykle uderzały alkohol. W takim wydaniu zrobiła na nim piorunujące wrażenie i nie patrzył naa nią jak ojciec na córkę, lecz jak Samiec Alfa , jak polujący na zwierzynę i to szalenie atrakcyjną i dobrze zbudowaną dziewczynę. Nie wytrzymał i wstał w chwilę po tym jak stanęła bez sukienki. Jego odstający penis, musnął jej udo przez spodnie kiedy on stanął przy niej i zaraz pacnął ją w pośladek głośno łapiąc za niego i bezwstydnie go macająć. Druga ręka od razu ścisnęła jej pierś i ugniatała ją gdy ta stała przed nim w tym seksownym stroju.

Offline

#20 2019-01-07 00:58:51

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Tak.. dojrzały samiec.. stoi przede mną, niemal nagą.. i mocno ściska mój jędrny tyłeczek swoją męską łapą, i moją krągłę dumnie sterczącą pierś. Robi to tak zdecydowanie i mocno że nie udało mi się powstrzymać głośnego jęku -Ohh... Stoję wyprostowana poddając mu się, nie protestując, czując że to jeszcze mocniej go nakręca. Jestem zdana na jego łaskę.. na jego rządzę i wolę. Mam tego świadomość.. że to nie będzie łatwe kilka godzin.. ale jednocześnie czuje jak moje ciało jest coraz bardziej podniecone, jakby zdradzając moją wolę i świadomość. Jak moje sutki sterczą wrażliwe na najmniejsze bodźce, i otarcia. Jak moja szparka zrobiła się wilgotna, przemoczając moje stringi..

Offline

#21 2019-01-07 01:01:47

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-Ale masz doje. - Powiedział zafascynowany teraz dwoma rękami macająć jej biust.
12704398.gif

Jego penis dawał o sobie znać drżąc pod spodniami sporadycznie.
-Jak Ci się podoba bardziej? Jebliwa cycatka czy cycate jebadełko? - To mówiac nagle zmaachnał się i wymierzył klapsa jej prawej piersi, którego rozmasował. Klaps nie byl za mocnoy ale też miał pokazać że nie bał się użyć siły by siła prezkazu była na tyle odpowiednia aby poczuła że nie żartowął i że faktycznie jej pragnął, przy tym nie robiąc jej krzywdy.

Offline

#22 2019-01-07 01:04:56

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Tak.. czuje dość mocne uderzenie na swojej piersi -Ohhh... jęknęłam głośno. Czuje jak mocno intensywnie, wulganrie , maca , ściska moje jędrne piersi, delektując się tym jak są jędrne, delikatne, miękkie i sterczące jednoczceśnie. Poddaje się mu, czując jak coraz bardziej chcę więcej, ulegając swoim instynktom. "Nie.. nie rób tego.. niepokazuj mu ze Ci się to podoba" Myślę sobie, nie chcąc temu bezczelnemu zboczonemu samcowi dawać satysfakcji, ale coraz bardziej czuje że nie dam rady..

Offline

#23 2019-01-07 01:07:13

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Puścił jej biust i stanąl za nią. Rozpiął jej stanik i odrzucił go na podłogę po czym stojąc i ocierając się penisem o jej pośladki jeszcze przez materiał spodni, ponownie ujął jej piersi od dołu i macał je, ugniatał znacznie mocniej sszczypiąc niekiedy sutki.
-Nie usłyszałem odpowiedzi. Jak wolisz? A może jeszcze inaczej poponiaro? - Zapytał owiewając jej ucho ciepłym oddechem i trąc dalej fiutem o jej zgrabny tyłek, macająć biust mocno miętosząc go jakby nigdy nie miał takiego w rękach.
19157614.gif

Offline

#24 2019-01-07 01:09:34

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

(nie miałam stanika [dblpt]) )
Tak.. stoi za mną.. i w tej pozycji napierając biodrami na mój tyłeczek, wpasowując się swoim wielkim twardym kutasem, jeszcze przez spodnie ociera się o moje pośladki, ściska i maca moje jędrne piersi. -Ohhh...mmmm ahhhh... wyjękuje nie wytrzymując. Moje piersi są bardzo wrażliwe na bodźce, dlatego nie byłam wstanie się opanować. Odruchowo wypinam się też lekko,mocniej napierając tyłeczkiem na jego krocze. Czuje jak ulegam.. nie chcę, ale ulegam...

Offline

#25 2019-01-07 01:12:57

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Kolejny klaps uderza w jej pierś, najpierw lewą, potem prawą. Uderzenia są na tyle silne by podrzucić każdą z kul zamykaną po tym w jego mocnych objęciach. macał je silnie pokazując jej że nie będzie sobie żałować. Kutas tarł o nią i wyrywał się dlatego od razu usłyszała polecenie.
-Złap go. nie bój się. Masuj. - Fiut, który spłodził jej koleżankę teraz tarł o jej seksowny tyłek gdy ona stała obmacywana przez starszego ojca szepczącego jej wulgarnie do ucha:
-Cycate jebadło!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nicelife - seriesmta - vicerpg - doublekill - animppl-warframe