Kraina Rozkoszy

Tu rozkosz nie jedno ma imię

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2019-01-07 01:18:34

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja sięgam dłonią do tyłu.. do jego krocza.. i odnajduje jego grubego sterczącego już drąga. Odrazu czuje ze jest bardzo duży. Zaczynam go masować przez spodnie, jednocześnie ocierając się o jego krocze moim idealnym krągłym jędrnym tyłeczkiem. Czuje jak władczo uderza moje piersi,które falują od uderzeń. Dojrzały samiec, ojciec przyjaciółki.. gdyby ona to teraz widziała. Czuje jak on robi się coraz bardziej napalony.. czuje też że to moje zdanie jest go zaspokoić.

Offline

#27 2019-01-07 15:27:26

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Kolejne uderzenie jest niezwykle mocne a gdy jej piersi opadają, ręce Ojca jej koleżanki zaciskają się na nich i łączą je, zwierając ze sobą na ciasno. To właśnie wtedy miała poczuć jak ukąsił ją w szyję i ustami zaczął spływać niżej w kierunku jej ramienia. Piersi rozpłaszczył przy jej ciele a kutas drgnął sztywno w jej dłoni.
-Rozepnij mi rozporek. Wyjmij go. Masuj. Jebliwa cycatko. - Wyszeptał to wręcz do jej ucha na moment odrywając się od szyi, tak by przesiąknęła okreśłeniami, które mu się bardzo spodobały i współgrały z tym jak pastwił się nad jej piersiami obijając je a potem gniotąc silnie w rękach.

Offline

#28 2019-01-07 15:30:13

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Tak..czuje jak on mocno i zdecydowanie zabawia się moimi jędrnymi piersiami -Ohhh... mmm ahhhh..  wyjękuję, widząc jak jego wielkie męskie łapy zaciskają się na nich. Spełniam polecenie.. Stojąc tyłem do niego.. rozpinam spodnie.. i dłonią wyjmuje jego ogromnego twardego jak kamień kutasa z bokserek. Czuje jak ociera się o moje pośladki.. jaki jest gruby..Zaczynam go delikatnie masować.. odkrywając że jest tak gruby że moja dłoń nie jest w stanie go całego objąć.

Offline

#29 2019-01-07 15:38:05

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Był wielki, zdawało się że napuchnięty ale przy tym twardy jak skała i olbrzymi. Mogłą wyczuć dokłądnie każdą żyłkę w której płynęła gorąca krew. Jego krocze, przystrzyżone a do tego jaja, dwie wielkie kule pełne ładunku, którym miał ją tego wieczora solidnie oblać. Stęknął cicho czując jej rękę na swoim penisie za to swoją przesunął po jej brzuchu do jej cipki i zaczął masować ją pocierając o jej łechtaczkę z wprawą odnajdując czuły punkt, w którym wiedział że zada jej najwięcej doznań. Poruszał biodrami ocierając się wręcz prowokacyjnie o jej dłoń a jego ręka uniosła się z piersi i złapała za jej szyję we władczym geście.
-Przyznaj się teraz przede mną jak przed własnym ojcem kim Jesteś.

Offline

#30 2019-01-07 15:41:09

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Cała sytuacja jest bardzo perwersyjna. Ojciec przyjaciółki.. starszy od jej własnego ojca , trzyma mnie władczo za szyję szepcząc mi do ucha sprośne rzeczy, jednocześnie masując moją szparkę. Dodatkowo czuje w dłoni jego grubego twardego jak kamień drąga,który ociera się w mojej dłoni. Wszystko sprawia że czuje jak znów tracę kontrolę nad moim ciałem. Jak podniecenie jest tak silne że każe mi mówić rzeczy których normalnie bym nie powiedziała. Wreszcie po chwili wyszeptuje cicho -Jestem...mmm jestem pana dziwką... Mówiąc to czuje że tracę ostatnie hamulce totalnie poddając się temu zboczonemu dojrzałemu samcowi.

Offline

#31 2019-01-07 15:43:30

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-Głośniej! Pewna siebie! Inaczej nigdy nie zarobisz ciałem. Dupa to nie wszystko, pokaż jeszcez charakter! - To było przewrotne, nie dość że był od niej tyle starszy, do tego przecież atrakcyjny i obdarzony hojnie przez naturę, teraz dawał jej lekcję jak być lepsza kurwą, sam bawiąc się ręką przy jej łonie aż nie wcisnął do jej wnętrza dwóch palców, zaczynająć ostrą palcówkę. Palce na szyi wpiły się w skórę mocniej, do zbielenia, ogrniczająć ooddech jaki mogła złapać w tej chwili, to miało też wpłynąć na jej głos cześciowo.

Offline

#32 2019-01-07 15:47:16

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-Aaahhh mmm jestem.. jestem dziwką...pana..mmm dziwką!! mówię głóśno.. drżącym głosem.. -OHhh... stworzoną do rżnięcia..aahhhhh!!! Krzyczę czująć jak palce wdzierają się do mojej mokrej szparki. Jak zaczyna robić mi mocną ostrą palcówkę,posuwając mnie nimi. Ja prężę się stojąc tyłem do niego, poddając się tym ostrym i wulgarnym pieszczotom.Widzę nasze odbicie w wielkim lustrze na przeciwko. Widać jak moje młodejędrne ciało kontrastuje z nim.. dojrzałym zboczonym samcem.. który coraz bardziej napala się na ciało przyjaciółki swojej córki.

Offline

#33 2019-01-07 15:55:29

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Silnie podnieciła go tym jak krzyczałą i jęczała pieszczona przez niego i duszona symbolicznie choć z coraz większą siłą. Jego wielka pała ponownie dała o sobie znać a on wpakował trzeci palec jakby chciał by zatrzęsła sie i doszła zerżnięta tylko przez same palce starego ojca koleżnaki. Jego ciało, nie młode, chociaż atrakcyjne, mocno różniło się od jej jędrnego, młodego i seksownego.
-Będziesz mi dawała dupy. Dłąwiła się moim kutasem, sama przychodziła po jeszcze. Powiedz to! - Teraz naciskał, właśnie teraz, kiedy opuściła gardę chciał zaszczepić w jej umyśle lubieżną wizję podporządkowania ojcu jej znajomej, którego trzy palce rżnęły jej cipę przed lustrem. Którego ręka dusiła ją a tors ocierał się o plecy.
-Jebliwa cycata dziwka!

Offline

#34 2019-01-07 23:29:47

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja czuje jak moje ciało kompletnie odleciało. Jakby nie widziało tej gorszącej sceny, albo kompletnie nic sobie z niej nie robiło.. że to mężczyzna starszy od mojego taty, ojciec mojej przyjaciółki, palcuje mocno moją ciasną morką szparkę. Że to jego łapska miętoszą moje jędrne piersi.. że to jego gruby kutas porusza się w mojej dłoni, sprawiając sobie ogromną przyjemność.. Wreszcie ulegam.. wypwiadam słowa o które tak bardzo mu chodzi -Ohhhh taaakk.. będę.. mmm będę.. ohhh... będę pana dziwką!!!! mówię to głośno.. a po chwili dochodzę przeżywając mocny orgazm. Spazmy przeszywają moje ciało, ja drżąc czuje jak uginają się mi nogi pod własnym ciężarem, i gdyby nie trzymał mnie ten silny samiec, opadłabym na ziemię. Po dłuższej chwili..dochodzę do siebie.. czując jeszcze jak moja szparka pulsuje.

Offline

#35 2019-01-07 23:33:17

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Kiedy tylko doszła pozwolił jej opaść na kolana i oblizał palce które umoczone były w sokach z jej cipki. Chwilę po tym jak to zrobił złapał ją tą samą ręką za włosy i pociągnąl na swojego kutasa. Sterczący i wyswobodzony ze spodni wyglądał majestatycznie - spuchnięty, wielki i ukrwiony a na jego tle zwieszone ciężkie męskie jaja, mające tyle spermy że strzelać miałby pewnie do samego rana choc nie mieli tyle czasu. Pociągnął ją za włosy silnie i uderzając penisem o jej twarz wepchał go do jej ust.

15558481.gif

Offline

#36 2019-01-07 23:35:30

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Tak.. czuje jak twardy kutas uderza o moje policzki i usta.. a po chwili czuje jak wdziera się na siłę między moje pełne zmysłowe usta, które instynktownie rozchylam je wpuszczając go do środka i zaciskając je na nim. Czuje jak od razu wpycha go głęboko..a ja kładę dłonie na jego biodrach, chcąc jakby nieco przystopować ale oczywiście nie mam żadnego przełożenia na tempo w którym to robi.

Offline

#37 2019-01-07 23:42:07

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Trzymał ją za włosy schylony by odwieść jej ręce za plecy i przytrzymać je dominująco. Zaczął ostro pchać kutasa do jej gardła nie mając dla niej litości. Tłoczył fiuta ostro, traktująć ją jak dziwkę a nie dziewczynę, która była rówieśnicą jego włąsnej córki. Dławił ją sporym drągiem chcąc by wszedł na tyle głęboko, aby jaja dotknęły jej podbródka.

19785527.gif

Offline

#38 2019-01-07 23:47:37

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Czuje jaki jest zdecydowany.. ostry.. nie znający sprzeciwu. Jak władczo trzyma moją głowę sztywno sam zaczynając pracować biodrami wpychając kutasa z każdym pchnięciem coraz głębiej i głębiej. Po chwili zaczynam się lekko dławić i krztusić, a gęsta ślina ścieka mi kącikami ust.. po brodzie na moje jędrne duże piersi. Mimo to staram się trzymać ręce za plecami, choć nie jest mi łatwo.. W mieszkaniu słychać jak odgłos chlupania kutasa w moich ustach i gardle miesza się z moimi stęknięciami i krztuszeniem się. On widzi moje zmysłowe usteczka jak zaciskają się w okół jego twardej pały.. któa wdzierając się głęboko miażdży mój języczek i bezlitośnie sunie w stronę gardła.

Offline

#39 2019-01-07 23:53:03

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Dosłownie wziął sprawy w swoje ręce czując ile śliny zbiera się w jej ustach. Zafundował jej napraewdę intensywne głębokie gardło a całą ślinę wydobywał wręcz kiedy pozwalał penisowi wysunąć się nieco bardziej z jej ust aż finalnie nie wyciągnął go po jednym dłuższym przytrzymaniu, aby dać jej szansę na złapanie oddechu.
-Otwórz usta. Moją ślinę też przyjmiesz. - Powiedział surowo a jego kutas pulsował blisko jej twarzy.
19653732.gif

Offline

#40 2019-01-07 23:59:33

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja czuje jak wielki kutas po mocnym posuwaniu mojego gardła nagle wysuwa się z pomiędzy moich ust które łączy z jego główką stróżka gęstej śliny. Odruchowo łapię powietrze, czując jak wielki kutas sterczy tuż przed moją twarzą, ocierając się o nią władczo.

Offline

#41 2019-01-08 00:08:44

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Podniecony widząc że odzyskiwała oddech wycofał się i usiadł na sofie z nogami szeroko. Usiadł na skraju by jego jądra mogły swobodnie zwisać naciągnięte przez skórę od stojacego sztywno penisa.
-Teraz zadbasz o moje jaja. Lubisz facetów z jajami, co?  - Rzucająć jej ten tekst popatrzył łąkomie na jej cycki i przesunał ręką po sztywnym i wilgotnym od jej śliny kutasie.
14246570.gif

Offline

#42 2019-01-08 00:17:51

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Po chwili ja posłusznie klękam przed nim.. a moja śliczna twarz jest tuż przy jego monsturalnym kutasie. Wystawiam języczek i zaczynam lizać jego ogromne , gorące od znajdującej się w nich spermy jądra. Dłonią za to chwytam jego kutasa, i zaczynam go masować.. czując jaki jest mokry od mojej własnej śliny. W pewnym momencie pochylam się nieco niżej, i biore jedno jądro do ust.. zaczynając je ssać.. potem drugie.. On czuje na nich mój zwinny języczek.. po chwili oba naraz. LEdwo się mieszczą, wypychając moje policzki. SSę je mocno,jednoczesnie mocno trzepiąc jego kutasa dłonią. Puszczam je w końcu.. i jeszcze raz przejeżdzam jężykiem po nich w górę.. tym razem nie zatrzymujac się i sunąc przez całą długość jego twardziela zaczynając robić mu loda.

Offline

#43 2019-01-08 00:20:52

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Mrużył oczy przez cały czas kiedy lizała i ssała jego jądra. Na jego nie młodej już twarzy widać było błogi wyraz i coś na kształt ulgi. Sporadycznie wydawał z siebie niski męski zawód a gdy zaczęła robić mu loda, wtedy otworzył oczy szerzej i sięgnął ręką jej głowy mówiąć:
-I Widzisz? Jesteś dziwką. Masz tyle lat co Maja a ciągniesz lepiej niż opłacana kurwa z ulicy. Wiem co mówię. Oooh...mocniej mała. Chcę dojść na tą suczą twarz!

Offline

#44 2019-01-08 00:28:29

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja klęczę przed dojrzałym samcem.. przejeżdzając języczkiem po jego twardym jak skała kutasie. Chwytam go dłonią tuż nad jądrami ściskając lekko a mój języczek przejeżdza od jego dołu.. wolno sunąc ku górze, do jego główki, w okół której zataczam kółko, draznię chwilę swoim słodkim języczkiem i wracam z powrtoem,powtarzając to kilkukrotnie z każdej strony. Po chwili pochylam się nieco niżej, i chywtam moimi zmysłowymi ustami jego kutasa od boku.. i przejeżdzam od dołu do góry, z kazdej strony polerując go w ten sposób. Wreszcie rozchylam moje usteczka i zaciskam je w okół jego nasady, i zaczynam ssać biorąc go nieco głębiej do buzi. Mój języczek wiruje w okół niego, a ja sama zmysłowo zaczynam mu obciągać..

Offline

#45 2019-01-08 00:36:56

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Podniecony coraz mocniej wił się napinając silnie nogi i uda co było widać bo jego prawa noga aż drżąc latała uderzając piętą o podłogę. Podobało mu się jak jej śliczna buźka, tak kontrastująca z rolą tak wprawionej młodej dziwki, obrabiała jego leciwy człon. Kolejne westchnienia opuszczały usta przerywając ciszę i dźwięki jakie wydawała ustami. Męskość ukrwiona dałą znać o sobie drżąc nim strzelił. Złąpał ręką penisa by finalnie odsunąć jej twarz na któej pragnął skończyć. Na początku jądra naciągnięte zadrżały kilka razy a wraz z nimi penis który obciągnąl aby gęste i spore strugi wystrzeliły na jej twarz. Stało się. Ojciec jej włąsnej koleżanki spuśćił się na nią we włąsnym salonie. Strzepał reszte nasienia z jękiem ulgi aż nie opadł plecami na sofę patrzc jednak na nią za to puszczając penisa.

16701885.gif

Offline

#46 2019-01-08 00:41:13

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Czuję jak gęsta sperma tryska na mnie kolejnymi salwami..jak zalewa moją śliczną niewinną twarz. Ojciec przyjaciółki właśnie spuśćił się na mnie.. a ja klęczę przed nim mając twarz w jego spermie, która leniwie spływa po mojej brodzie, mieszjając się z moją śliną na moje jędrne piersi. Klęczę tak przed nim.. dopiero teraz ochłonowszy..dociera do mnie jak bardzo jest to popieprzona sytuacja. Lecz nawet jeśli bym chciała nie mogłabym nic zrobic. Ten mężczyzna ma całkowitą kontrolę. A ja czuje że moje ciało chce więcej...

Offline

#47 2019-01-08 00:47:22

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Napawał się tą chwilą do tego patrząc jak nasienie ściekało jej po ślicznej twarzy i dorodnym biuście.
-Mmm...Czujesz teraz? Już wiesz że Twoje miejsce jest przy mojej nodze? - Zapytał ale co ciekawe, obdarzył ją ciepłm gestem, protekcyjnym, jakby wiedziął żę w tej chwili cienka granica dzieli go od utraty smaku. Przesunął dłonią po tyle jej głowy głaszcząc ją po włosach.
-Mam dla Ciebie niespodziankę. Myslę że nie musisz się teraz myć. Chodź. Pójdziemy do kuchni. Usiądziesz na blacie. Zafunduję Ci trochę przyjemności a przy okazji powiesz mi czy Twój tyłek też już nie jest dziewiczy.

Offline

#48 2019-01-08 00:51:55

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja posłusznie wstaję.. i idę do kuchni. Czuje gęstą spermę na swoich piersiach i twarzy...jak leniwie spływa. Na uwagę o moim tyłeczku sztywnieje.. Nie.. jeszcze nikt nigdy w nim nie był..i nawet nie zamierzałam tego zmieniać.. Ale .. czy nie będę miała wyboru? Myślę sobie idąc pół kroku za nim a moje szpilki stukają o kafelki. Gdy dochodzimy do kuchni, widzę jak wyczekująco czeka na mnie aż usiądę na blacie.. co też robię. Gdy ponawia pytanie mówię tylko cicho -Ja...znaczy tak.. nikt nigdy.... mówię nie kończąc zdania.

Offline

#49 2019-01-08 00:56:00

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Przyłożył jej palec do ust by ją uciszyć i spojrzał jej w oczy. To wyglądało jak protekcyjny gest ojca względem córki, ale prezcież ona była tylko koleżnaką jego córki, w tym samym wieku, a już prezd nim naga, w pońćzochach i szpilkach a do tego ze spermą zaschniętą na dużych jędrnych cyckach i połowie twarzy.
-Skoro się bawimy, skoro tu przyszłaś to wiesz żę i nie masz wyboru i musisz mi zaufać. - To mówiąc wsunąl palec do jej ust a sam schylił się zaczynająć całować ją po brzuchu aż dotarł do jej łona. Dojrzałym językiem zaczął lizać jej cipkę powoli patrząc jak ta zareaguje a choć patrzył na jej twarz, zerkał i na nogi i reakcję całego ciała. Robił to powoli by rozgrzać ją przed kolejnym huraganem emocji, który porwie oboje a przy tym być może przekroczy kolejną granicę o której sam wspomniał.
14857394.gif

Offline

#50 2019-01-08 01:04:02

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Czuje jak język tego dojrzałego meżczyzny, przejeżdża po mojej wilgotnej szparce, spijając z niej moje soki. Nie zdoałałam powstrzymać głóśnego jęku, gdy to zrobił za pierwszy razem -Ahhhh.... a moje ciało przeszył dreszcz. Oparłam się rękami o blat nieco mocniej wypinając swoje biodra w jego stronę. Czuje jak on to wprawnie robi.. Jak tylko drażni mnie przygotowując na to co zaraz nastąpi. Zaczynam cichutko pojękiwać.. CZuje jak przyspiesza.. jak zaczyna wprawnie robić minetkę.. młodej przyjaciółce swojej córki , którą tyle razy widział w tym domu,a którą wreszcie ma, i na której będzie zaspokajał swoje fantazje.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
animppl-warframe - motylkowyswiat - nicelife - instictmta - mybestrpg