Kraina Rozkoszy

Tu rozkosz nie jedno ma imię

Nie jesteś zalogowany na forum.

#76 2019-01-08 03:04:49

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Tak.. czuje jak to robi.. dodatkowo mnie upokrzając. Ja jęczę i krzyczę, czując cały czas ogromnego kutasa w mojej ciasnej pupie. On nawet nie daje mi chwili wytchnienia zmieniając pozycję, rżnąc moją pupę na oczach przypadkowych ludzi. Czuje jak kolejne klapsy spadają na moją pupę.. jak przez zaciśnięte zęby cedzi wyzwiska. Jak jego pot spływa po nim na mnie mieszajac się z moim.. Uderzenia jego bioder są bardzo silne.. każde przesuwa mnieo centymetry.. Jest dziki.. a że to jego drugi wytrysk, wygląda na to że też jeszcze długo potrwa za nim się zaspokoi.

Offline

#77 2019-01-08 03:08:41

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Aparaty w ręku dwóch osób śledziły całość zdarzenia. On sam, czego nie powiedział jej, mial kamerę w salonie, która również łapała w obiektywnie to jak dociskał jej twarz stopą rżnąc ją ostro w tyłek. Jajami obijał się o nią głośno a klaszczące o jej pośladki biodra łomotały niemiłosiernie choć wyczerpywały go powoli. Napięty wyglądał jak maszyna do rżnięćia a tym zmęczonym głosem wysapał:
-Kim Teraz Jesteś?! - Chciał by sama przyznała wręcz do kamery dla innych to co z niej zrobił. Uderzeył ją klapsem i przesunął stopą po jej twarzy by pokazać jej jak wiele miał władzy. Przesunąl po jej ustach zsuwając się zaraz na policzek i tak dumnie orał ją pocąc się coraz mocniej.

tumblr_noaww3LV2z1u2knj6o1_500.gif

Offline

#78 2019-01-08 03:17:55

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

-Aaaaaaahhhh mmmm oo bozeeemaaaahhh!! krzyczę  na cały głos.. On pieprzy mnie ostro.. wulgarnie dziko. Nie przestaje ani na chwilę. Wreszcie słysząc jego żądanie krzyczę głośno -Mmmm ohhhh jestem..jestem mmm ohhh baloniastą...mmma hhh analną...aaaaaa dziwką!!! krzyczę zupełnie pieczętując swój los. Moje życie zmieniło się na zawsze. Teraz młoda 17 letnia dziewczyna z dobrego domu.. sprowadzona do roli dziwki dla 50 letniego zboczonego samca.. na oczach kilku gapiów..

Offline

#79 2019-01-08 03:21:23

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

To w świadkach była teraz jego siła. Podniecony jej krzykami upajał się tym.
-Tak! Jesteś baloniastą analną dziwką! Cycatym jebadłem! Poponiarą do ruchania! - Zakrzykiwął chcąc ją mocniej podniecić.
W tej pozycji musiał umiejętnie balansować siłami by nie przygniesć jej głowy zbyt mocno. Nie młody nie potrafił już wytrzymać aż tak długo dlatego zrezygnował zdejmująć z niej stopę. Zdyszany wyjąl z niej kutasa a ten zdawał sie tracić nieco twardości z powodu ukrwienia. Usiadł na sofie łapiąc oddech i złapał ją za rękę ciągnąc do swojego penisa.
-Wyliż go. - Wiedział że inni patrzyli, on chciał jednak odzyskać pełnię sił ale odważył się też by unieść nogi odrobinę i wsparł je po bokach siedząc w rozkroku nieco niżej, dając jej dostęp już nie tylko do jąder.

Offline

#80 2019-01-08 03:25:58

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja klękam posłusznie, już w tym momencie totalnie doprowadzona do roli młodej prostytutki.. i zaczynam lizać jego twardziela swoim języczkiem z każdej strony. Po chwili prostujesię nieco, i chwytam swoje piersi i zaciskam je na jego kutasie, i nimi zaczynam mu masować. Wolno i zmysłowo.. Drażniąc główkę jego wielkiego kutasa swoim językiem. Robiąc to patrzę na niego chcąc zobaczyć czy mu się to podoba.

Offline

#81 2019-01-08 03:28:27

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Mało nie odpłynąl widząc jak jej wielkie balony oplotły jego sterczącego drąga. Wielki i wilgotny, wyjęty świeżo z jej tyłka a teraz, to ona sama wpadła na to by ugościć go w rowku między nimi i to na oczach rosnąćej publiki. Nagrywana, sponiewierana dostawała zarazem tyle wulgarnej przyjemności i ponad 20 centymetrowego penisa, prawie 50letniego faceta, który z pewnością miał do zaoferowania jeszcze wiele a teraz łapał energię  i odzyskiwał siły.
-O tak. Masuj go cyckami. Patrz jaki jest wielki! Zejdź potem niżej. Nie bój się. Chcę patrzeć. Inni też chcą to zobaczyć a ja chce poczuć.

Offline

#82 2019-01-08 11:24:41

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Kompletnie tracąc kontrolę nad sobą..masuje jego ogromnego twardziela moimi jędrnymi piersiami. czuje jaki jest twardy i żylasty.. jak wpasowuje się między moje krągłe półkule. Zupełnie nie myślę. Liczy się tylko to by zaspokoić tego zboczeńca. Młoda 17 latka, przyjaciołka jego córki robi mu masaż hiszpański.. na oczach przypadkowych ludzi.. Gdy tylko główka kutasa wyjeżdża z pomiędzy nich, mój języczek drażni ją z każdej strony i chwytam na chwilę ustami, ssąc mocno.

Offline

#83 2019-01-08 11:36:28

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Wił się i prężył patrząc jak sztywny nabrzmiały drąg pęczniejąc tłoczył się między jje dorodnym biustem. Wyglądał tam co bądź apetycznie a do tego kontrastował swą twardością z jej miękkim biustem. Jej język odwalał teraz kawał dobrej roboty, stymulując go dodatkowo a wszystko na oczach chłopaka, który już dawno doszedłw majtkach. Patrzył też starszy sąsiad paląc fajkę i marszcząc krocze. Nie brakowało i innego operatora kamery który kręcił wszystko na zbliżeniu by jak najlepiej wyłapać to co robiła ustami i wyraz jej twarzy, gdy prawie piędziesięcioletni facet z wielką pałą siedział okrakiem na sofie patrząc jak ta obrabia jego krocze.
-Zejdź niżej. - Powtórzył i nacisnął ręką na jej głowę.

Offline

#84 2019-01-08 11:39:23

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja w końcu przejeżdżam niżej.. i zaczynam lizać jego ogromne gorące od spermy jądra. Są takie masywne. Robiąc to jedncześnie mocno trzepię jego mokrego od mojej śliny kutasa. Liże każdę jądro na zmianę, łapie je ustmai i ssę mocno. Po chwili robiąc przerwę, i liżąc kutasa z każdej strony.

Offline

#85 2019-01-08 11:58:06

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Jego jaja są proporcjonalnie wręcz nabrzmiałe względem jego fiuta, ten stercząc i prężac się w ogromnych rozmiarach ulegał jej dłoni. Mokry od śliny  lśnił wręcz w nastrojowym świetle. Carlos osunął się niżej jeszcze unosząc nogi wysoko a rozwarte szeroko dały jej wgląd na jego męskie pośladki, zadbane i wydepilowane a teraz rozwarte, uchylając przed nią tylną dziurkę widoczną poniżęj jąder, którymi się teraz zajmowała.

Offline

#86 2019-01-08 12:23:51

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja w tym momencie prostuje się bardziej i znów chwytam główkę jego kutasa moimi usteczkami, ssąć ją mocniej, i biorąc głębiej do buzi.Zaczynam pracować miarowo głową, wprawnie robiąc mu loda, wirując języczkiem w okół jego główki. Moje usteczka rozpłaszczają się na jego twardzielu,a  ja  przyspieszam ruchy głową, czując jak dużą sprawiam mu przyjemność, jednocześnie patrząc mu w oczy.

Offline

#87 2019-01-08 12:36:12

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Patrzył na nią jak uwijała się z jego meskością do tego patrząc mu w oczy. Ten kontekt wzrokowy był elektryzujący.
-aaah! Dosiądź mnie. Ujeżdżaj. Aż do spustu. Pieprz mnie! Pierdol! Dosiadaj i ujeżdżaj dziwko! Chcę widzieć jak Twoje balony skaczą i obijają się! - Dodał charcząc nieco w tej pozycji i opuścił od razu nogi by przyjąć stabilniejszą pozycję.

Offline

#88 2019-01-08 12:41:10

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja posłusznie staję nad nim okrakiem. Chwytam jego kutasa dłonią, i wolno nabijam się na niego , czująć jak ten wielki żylasty drąg wypełnia moją ciasną wilgotną szparkę- Ohhhh... aaaahhh!! wjękuję opadając na niego swoim ciężarem ciała. On widzi zbliska moje idealne duże jędrne piersi.. Sama zaczynam porusząć biodrami, początkowo wolno.. i zmysłowo.. jakby dopasowujac się do olbrzymiego kutasa,powli przyspieszając. Moje piersi są na wysokości jego twarzy..

Offline

#89 2019-01-08 12:44:17

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Jęknąl podniecony i wychylił twarz bliżej by zacząć całować jej lewą pierś i lizać ją docierająć do sutka. Pociągnąl go zębami i skubiąc naciskał i trącał żywiołowo. Jego palce zacisnęły się na jej pośladkach i wtedy ugniatając je, zaczął macać oba Prawą dłonią będąc coraz bliżej jej tylnej dziurki. Jej rytm był fantastyczny. Razem tworzyli ideane zespokenie młodości i Starości splecionej w wulgarnym akcie, który jej kochanek i Pan doprawił dodatkowo ruchem palców, wpijających się w jej tylną dziurkę dając jej po raz pierwszy znacznie pełniejszy obraz podwójnego wypełnienia.

Offline

#90 2019-01-08 13:47:41

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Czuje jak jego palec wdziera się w moją drugą dziurkę. Jak zachłannie zaczyna liząć i ssać moje piersi , mocno przygryzając moje sterczące sutki. -OHhhhh mmm ahhh ahhh!! jęczę głośno coraz mocniej go ujeżdżając. Poruszam biodrami orkężnymi ruchami, mocno i systematycznie, nabita na jego wielkiego żylastego kutasa niczym na pal. -Mmm taakkk ahhhh!! pojękuję czując jak to sprawia mi coraz większą rozkosz.Przyspieszam jeszcze mocniej,już niemal skacząc nabijając się na jego kutasa, rękami opierając się o jego tors.

Offline

#91 2019-01-08 13:53:45

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Przyssany do jej piersi kąsał ją i zasysał wciągając w usta jeszcez mocniej na tyle głęboko że jego sutek zniknąl w jej ustach za to on, rozpalony trącał go jeszcze energiczniej i znów kąsał zębami fragment jej piersi poza samym sutkiem. NAbrzmiały kutas sterczał a okrężne ruchy dodatkowo pozwoliły mu rozciągnąć jej młodą cipkę. Dwa palce w jej pośladkach zwarte kontynuowały dzieło rozciągania ćwicząc ją a było pewne że raz smakujac w tej dziurce, będzie chciał więcej. Chciał by nie tylko była od niego zależna ale wręcz uzależniona od tak silnyhc emocji, jakie fundował je swoim doświadczeniem i zadbanym ciałem.
Oderwał się dopiero po kolejnym jęknięciu jakie wydostało się z jej ust. Pacnął ją w pośladek wolną ręką i od razu uniósł ją by złapać jej pierś. Macał ją pieprząc analnie i czując jak nabija sie swoją mokrą szparą.
-Liż się ze mną dziwko! Zaraz Cię zaleję! - Powiedziął podniecony mocniej pchając palce a jego mięśnie napięły się teraz atrakcyjnie zarysowując się pod juz leciwą i nie tak jędrną skórą. Z bliska mogła też widzieć odrastające siwawe włosy na jego torsie.

Offline

#92 2019-01-08 14:01:13

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Ja ujeżdzając go, mocno, dziko i szalenie, rękami oplatam to w za głową, i zaczynam się namiętnie z nim całować.. a wręcz liząć, jednocześnie cały czas bardzo mocno pracując biodrami, skacząc po jego twardym jak skała kutasie. Nasze języki wirują w okół siebie, a świadkami tej perwersyjnej sceny jest kilku przypadkowych widzów.. którzy widzą jak dojrzały 50 letni samiec liżę się namiętnie z z 17 latką. Widzą jak go ujeżdżam.. jak daje mi mocne klapsy, jak ściska moje piersi.. wreszcie jak posuwa mój tyłeczek dwoma palcami. To wszystko sprawia że buzuje we mnie ogromna mieszanina różnych emocji i uczuć, i fal podniecenia, które sumują się w jeden niesamowity orgazm który się zbliża.

Offline

#93 2019-01-08 15:36:01

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Palce rozwarły się na krótko w jej tyłu rozwierając go dla efektu i dla doznań. Wrażał je głęboko z każdym razem mocno. Lizał się z nią namiętnie, ocierał leciwym językiem o jej młodziutki język, którym tego dnia wylizała jego fiuta i  jaja tak starannie. Całował ją jak kochankę, jak kogoś, kogo darzyłby uczuciem chociaz mieszał w pocałunku sporo śliny, tłocząc ją do jej ust tak jak robił to z palcami zanurzanymi w jej młodej zgrabnej dupce.
Penis drgnął raz i drugi dając znać że sam rónież lada chwila tryśnie. Stłumiony przez pocałunek jęk wyrwał się spomiędzy splecionych ze sobą ust. Ręką mocno złapał jej pierś i zaciskając się na niej z krzykiem ale wciąż przy jej ustach dochodził spuszczająć się w jej cipce obficie.

Offline

#94 2019-01-09 12:18:48

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Czuje jak jego kutas zaczyna pulsować w mojej szparce, a gdy dochodzi, i sperm tryska we mnie, dodając dodatkowe bodźce, szczytuje i ja. Moje ciało sztywnieje, moja szparka zaczyna pulsować, zaciskając się na jego drągu, a ja drgam wstrzymując powietrze. Wreszcie gdy mija pierwsza fala, ja z głośnym okrzykiem orgazmu wydobywajcym się w moich ust, ale nie przestając poruszać biodrami opadam na niego, a moje piersi rozpłaszczająsię na jego torsie. -Aaaahhhh oohhhh mmm takkk taaakk boze takkk!!  Jęczę przeżywając intensywne doznania, czując jak ten dojrzały samiec , ojciec mojej przyzjaciółki, spuszcza się w mojej ciasnej szparce, totalnie zalewając ją, nawet nie przejmując się tym czy ja się zabezpieczam, co naszczęscie robię.

Offline

#95 2019-01-09 12:27:28

Carlos
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-06
Liczba postów: 127
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Kiedy doszła, objął ją i wtulił w siebie. Oddychał ciężko łapiąc oddechy łapczywie i drżąc jeszcze przez moment z emocji. Wysunął palce z jej tyłka i zaplótł obie ręce za jej plecami grzejąc ją swoim ciałem przy swoim. Tego wieczora posunął się daleko i posunął ją w niewybrednych pozycjach i w intensywny sposób. Spodobała mu się, za to wizja tego że to był dopiero słodki początek ich zależnej znajomości napawał go optymizmem i nadawał nowej świeżości w jego nie młodym już życiu.
-Mmm...pójdziemy pod prysznic zaraz. Chcesz się jeszcze czegos napić? - Zapytał już spokojniejszym tonem, nie wyniosłym. Zaspokojony, dostał czego chciał więc i nie wchodził teraz specjalnie w rolę wyniosłego Pana, należała jej się przecież nagroda za starania ale i pokaz tego że nie był tylko i wyłącznie impulsywnym despotą.

Offline

#96 2019-01-09 12:33:45

Suzi
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-04
Liczba postów: 161
WindowsChrome 71.0.3578.98

Odp: Mieszkanie Carlosa

Do mnie jakby dopiero docierało co się wydarzyło. Gdy zobaczyłam na zegarek, zrozumiałam jak jest późno, a gdy wyjęłam telefon z torebki, zobaczyłam kilkanaście nie oderbanych polączeń od rodziców. -Muszę.. ja muszę się śpieszyć.. Mówię nerwowo. Wbiegam do łazienki, wcześniej zbierając swoje rzeczy. Biorę szybki prysznic, i nie wiele myśląc ogarniam się jak najszybciej. -Ja....do widzenia. Mówię stając przed nagim jeszcze 50 letnim samcem,który przez ostatnie dwie godziny, ostro i wulgarnie pieprzył mnie jak dziwkę, nie dokońca wiedząc jak mam się pożegnać. Nie patrząc mu w oczy, obracam się i wychodzę z jego mieszkania.. w windzie zamawiając ubera.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testowe124 - afkarena - zbawienie - 0kg - heroesforhire