Kraina Rozkoszy

Tu rozkosz nie jedno ma imię

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-01-07 20:27:03

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Wyprawa zdjęciowa

Klasyczny aparat, którym Kaya tak bardzo się ekscytowała, już nieco zbyt długo leżał bezczynnie na szafie. Od dłuższego czasu nie miała weny, ale czuła, że jeśli nie porobi trochę zdjęć, to zapomni nawet o podstawach. Zielony sweterek, czarne, obcisłe legginsy i półbuty-Martensy były jak znalazł na taką wyprawę. Chcąc się nieco zrelaksować, Kaya zaczęła od spaceru alejkami, pilnując by raczej nikogo po drodze nie spotkać. Kilka razy już sięgała do zawieszonego na szyi aparatu, ale... Coś ją blokowało. Od dłuższego czasu czuła się taka... pusta, a w tym stanie trudno cokolwiek stworzyć... nawet jeśli wymaga to zaledwie szybkiego pstryknięcia.

W końcu jednak stało się. Para łabędzi, którą widywała w stawie, ma dwoje młodych! Prawdziwe, brzydkie kaczątka! Kaya sama czuła się jak takie odwrócone brzydkie kaczątko - niby z zewnątrz niczego jej nie brakowało, ale w środku czuła się... pusta. Czegoś jej brakowało, ale nie wiedziała czego... Może te zdjęcia jej pomogą? Przykucnęła lekko, a legginsy naprężyły się na jej drobnym tyłeczku. Była gotowa na idealne ujęcie...

Offline

#2 2021-01-07 20:47:19

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

Tego dnia nie prowadził zajęć. Pogoda zachęcała do tego by skorzystać z okazji dlatego też niewiele mysląc założył krótkie spodenki nie sięgające nawet kolan, sportowej marki o szarym kolorze. Wyżej bezrękawnik eksponujący szerokie ramiona i całe ręce jakie napinał podobnie jak resztę mięśni podczas biegu. Muzyka w słuchawkach zagrzewała go do utrzymania tempa. Biegał rzadko ale gdy trafiła się pogoda, nie potrafił sobie odmówić. Mały plecak mieścił w sobie portfel i bidon z wodą. Biegł równym rytmem, nie za szybkim przemierzając meandry parku i różne jego zakamarki, gdzie jeśli ktoś nie chcial dojść, zwykle przechodząc przez park - nigdy by nie trafił. Szczęście uśmiechnęlo się po raz drugi, gdy dojrzał wypięty atrakcyjnie tyłek nieznajomej dziewczyny, celującej aparatem przed siebie. Celowo zwolnił a zaraz i przystanął robiąc przestój na chwilę oddechu i, szansę na nieco więcej tego widowiska.

Offline

#3 2021-01-07 20:59:23

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

Kaja była tak skupiona na zdjęciu, tak bardzo chciała nie tylko "zdobyć" idealne zdjęcie pod względem technicznym, ale też uchwycić nim coś... nienamacalnego, że nie zauważyła nawet, że ktoś ją obserwuję. W kuckach z jedną nogą lekko odgiętą, dostosowywała kadr, łapała dobre światło... a jednocześnie naprężała legginsy do granic możliwości. Miała drobny tyłek i za żadne skarby nie chciał być większy, ale jej wieloletni trening taneczny sprawił, ze był kształtniutki i twardy, idealny do takich legginsów... W dodatku poprawiając lekko pozycję poruszała nim nieco. W tej chwili na całym świecie była tylko ona, aparat i widok przed nią...

Offline

#4 2021-01-07 21:04:44

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

Jej tyłeczek wydawał mu się wręcz idealny, choć okryty materiałem, to tak kształtny i apetyczny, przyciągał spojrzenie. Dobrą chwilę patrzył w ciszy upajając się wręcz obrazem jej sylwetki aż nie zdecydował się podejść bliżej by wreszcie zagaić.
-Wielbicielka fotografii? - Uśmiechnął się mając nadzieję że jej nie wystraszy. Szybko też uniósł spojrzenie by zbyt prowokacyjnie nie patrzeć w kierunku jej pośladków, co momentami było silniejsze od niego.

Offline

#5 2021-01-07 21:17:17

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

Mężczyzna miał szczęście. Kaja wykonała zdjęcie dosłownie sekundę przed tym, jak ją wystraszył... Łatwo było to zrobić, a już szczególnie, gdy była tak skupiona... Aż aparat wyleciał jej z rąk, na szczęście miała go zawieszony na szyi. -Słucham? - odwróciła się. Wydawała się nieco nieobecna, jakby speszona? Prawda była taka, że Kaya nie lubiła rozmawiać z nieznajomymi. Small talk zawsze sprawia, że się strasznie stresuje.

Offline

#6 2021-01-07 21:19:48

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Wybacz, nie chciałem nastraszyć. - Przyznał patrząc  na nią z zaciekawieniem, dopiero teraz miał okazję spojrzeć na jej sylwetkę od przodu a i tu wyglądała obiecująco. Dalej się uśmiechał, chcąc pomóc jej się oswoić i pokazać że nie miał złych zamiarów.
-Mogę zobaczyć? - Zapytał patrząc teraz na aparat. Miał na mysli wykonane przed nia przed momentem zdjęcie i w istocie nie pomyślał o tym że mogło to zabrzmieć jakkolwiek inaczej, choć w tym mieście istotą były dwuznaczności.

Offline

#7 2021-01-07 21:24:55

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Jest Pan fotografem? - zapytała Kaya, grzecznie, z lekką rezerwą. Mężczyzna stojący przed nią był wysoki, postawny i przystojny, starszy od niej... Czuła pewien respekt, no i zwyczajowe speszenie w rozmowie z kimś nowym, ale jednocześnie wzbraniała się przed oddaniem swojego cudeńka w ręce nieznajomego w parku.

Offline

#8 2021-01-07 21:30:09

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

Nie był dużo starszy od niej ale różnica faktycznie istniała.
-Nie zawodowym ale kiedys hobbystycznie bawiłem się w fotografię przez parę lat, potem jednak rzuciłem tą pasję na rzecz innych. - Przyznał otwarcie i podszedł do niej bliżej.
-Oczywiście jeśli zechcesz, nie chcę krępować. I może nie pan. Caleb. - Tu skinąl wymownie głową i popatrzył w jej oczy.

Offline

#9 2021-01-07 21:36:01

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Ka... Kaya - dziewczyna lekko się zająknęła podczas odpowiedzi. -Naprawdę, fotografowałeś? - zapytała, i już tylko to się liczyło. -Dla mnie to też tylko hobby, jestem totalną amatorką, ale uwielbiam to... - powiedziała i z pewną nieśmiałością pokazała mu swój aparat. -Kupiłam sobie go rok temu...

Offline

#10 2021-01-07 21:42:15

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Miło mi. - Odpowiedział odawżniej widząc że dziewczyna jest nieśmiała. Jego wzrok zabłąądził też na moment nie przy samym aparacie a na wysokości biustu.
-Daj mi spojrzeć w takim razie.- Tu zamyślony spojrzał na urządzenie i dodał:
-To dobry model. Powinien być w sam raz, wybacza błędy i koryguje je co jest ważne bo nie zniechęca a motywuje do dalszej nauki. - to mówiąc włączył go by spojrzeć na wykonane przez nią zdjęćie.
-No...masz oko. Kompozycja kadru jest ciekawa ale zawsze należy zadać sobie pytanie, czego sama, jako autorka szukałaś?

Offline

#11 2021-01-07 21:44:52

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Starałam się, by zdjęcie było dobre technicznie... ale... nie wiem, czy chciałam coś uchwycić - powiedziała, grzebiąc bucikiem w ziemi, w którą sama wlepiła wzrok. To właściwie była prawda. Kaya nie była pewna, czego się spodziewała po tym zdjęciu, po tej wyprawie... bo sama nie do końca wiedziała, czego jej brakuje. Była nieco sfrustrowana sobą, swoim życiem, nie widziała dla siebie kierunku... ale przecież nie będzie o tym mówiła nieznajomemu!

Offline

#12 2021-01-07 21:51:05

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-hmm...pokażę Ci może co można poprawić. Mogę? - Zapytał łapiąc za aparat, chcąc go na chwilę wziąć.
-Zrobię Ci zdjęcie i pokażę jak można zrobić coś bez zamysłu a mimo to wycisnąć z tego naprawdę wiele. Co Ty na to? Zdjęcie Tobie bo akurat wolę żywym obiektom. - Dodał porozumiewawczo patrząć jej w oczy.

Offline

#13 2021-01-07 21:57:04

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Eee... jasne - odpowiedziała niepewnie. Nie była zbyt asertywna. Zresztą, kłamstwem byłoby twierdzenie, że Kaya nie lubiła być po drugiej stronie obiektywu... Pozowała już wielokrotnie do zdjęć, amatorskich, półprofesjonalnych... Ma koleżanki i kolegów, którzy fotografują, co nie dziwi, bo obraca się w dość artystycznym środowisku. Pozują potrafiła naprawdę się rozluźnić... Nie zapozowała jakoś szczególnie, ale ustawiła się w bardzo naturalny sposób, który podkreślił jej figurę. Nie zdobyła się na uśmiech, mimo wszystko zestresowana, ale spojrzała na nieznajomego, poprawiając lekko włosy.

Offline

#14 2021-01-07 22:06:23

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

Przejmiując aparat, skorygował ustawienie i zaraz już mierzył do niej obiektywem. Wykonał kilka przymiarek aż wreszcie z większym skupieniem zaczął wykonywać te właściwe zdjęcia.
-Możesz...trochę się poruszać, zmienić pozę. Nie wiem czy to robiłaś ale...Jesteś piękna. Masz wspaniałe ciało. Mogłabyś się tym zajmować, widać to. - Pochwalił ją dalej obserwując przez aparat.

Offline

#15 2021-01-07 22:13:14

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

Co jak co, ale na ustawianiu swojego ciała Kaya się znała, nie tylko w tańcu, choć tam szczególnie. Wkręciła się bardzo szybko, zaczęła pozować, nic specjalnie wyzywającego czy seksownego, ale urok wrażliwej, drobnej dziewczyny wręcz z niej emanował... Może nawet lekko się uśmiechnęła? Było w niej coś, co kazało jej szukać aprobaty innych, może skomplikowane relacje z ojcem, może osobowość sceniczna, a może frustracja wywołana paraliżującą tremą... A może to wszystko było to samo?

Offline

#16 2021-01-07 22:16:44

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Świetnie! - Przyznał widząc jej zmianę i ożywienie. Z dużym przekonaniem przybierała kolejne pozy co podobało mu się a aprarat co chwilę przeskakiwał wykonując kolejne ujęcie.
-Naprawdę masz talent. -Przyznał zaskocozny jej naturalnością w którą powoli przestawał wierzyć ale nie kwestionował jej. Uśmiechnal się znów lekko wykonując kolejnych kilka i zbliżył sie do niej na skrócenie kadru.

Offline

#17 2021-01-07 22:23:02

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

Kaya rumieniła się słysząc te komplementy, nigdy nie potrafiła ich jednak przejmować, miała ochotę zaprzeczać, ale nie chciała psuć zdjęć, więc po prostu dalej pozowała, nie tylko seksownie, co uroczo, z finezją pokazując swój wdzięk... i swoje wdzięki. W pewnym momencie nachyliła się lekko i spojrzała wprost w obiektyw.

Offline

#18 2021-01-07 22:24:57

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Kayla...a mogę Cie prosić o jeszcze jedno? Ja wiem że to może dziwnie zabrzmi ale...zapozujesz do mnie także tyłem? To co zobaczyłem kiedy tu przyszedłem naprawdę zrobiło na m nie spore wrażenie, może uda mi się to uchwycić to pokażę Ci co miałem na myśli. Hm?

Offline

#19 2021-01-07 22:28:43

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

Kaya nie do końca załapała, że chodzi o jej tyłek. -Eee... no dobrze - odpowiedziała, odwracając się tyłem, stając niczym aniołek Charliego. Zdarzało się jej pozować nawet nago, choć raczej znajomym-amatorom... W tej pozycji ten cudowny, drobny tyłeczek był warty konta na instagramie!

Offline

#20 2021-01-07 22:30:29

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Wow...no i o tym mówię. Wypniesz się odrobinę? Muszę Ci to zaraz pokazać. - Powiedział przejęty i nawet kucnąl by zmienić kąt zdjęć. Widać było że teraz to on się ożywił a do tego nakręcił w zdrowy sposób nie przestając cykać.
-Genialna!

Offline

#21 2021-01-07 22:36:41

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

W pierwszym odruchu, będąc w "rytmie" sesji, wypięła lekko ten tyłeczek, ale gdy zrobił jej zdjęcie, zorientowała się, co robi i nieco speszyła... jej naturalne pozy od razy poszły w zapomnienie, stała teraz tak nijak, rozglądając się, czy nikt ich nie widział. Natychmiast przerwała sesję, podchodząc do niego. -No, co mi pokażesz? - spytała, uroczym głosem, nieśmiałym, ale naturalnie kokieteryjnym, nawet, gdy tego nie chciała.

Offline

#22 2021-01-07 22:37:41

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-patrz. - Mówiac to pokazał jej kilka co lepszych ujęć jej i otoczenia. Precyzyjnie uchwycony tyłeczek był jednak klejnotem tej sesji a on dumnie patrzył na nią mówiąc:
-Masz ciało modelki. Mogłabyś naprawdę dobrze na tym zarobić.

Offline

#23 2021-01-07 22:40:02

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

Kaya miała ambiwalentne odczucia. Z jednej strony to zdjęcie wyszło doskonale, z drugiej... nawet nie znała facet, któremu wypięła się do obiektywu w parku. -Ja... czasem pozuję, ale to głównie amatorskie sesje, ze znajomymi, pare razy tylko robiłam takie za pieniądze...

Offline

#24 2021-01-07 22:41:33

Caleb
Administrator
Dołączył: 2018-10-15
Liczba postów: 339
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Jeśli tak, to chciałym Cię zaprosić jeśli się zgodzisz. naprawdę masz potencjał i to widać. Oczywiście mogę Ci zapłacić chociaż możemy się równie dobrze umówić na stopie...znajomych. Mało się znamy ale no właśnie, to może jakiś obiad albo kolacja wspólna? - Kuł żelazo...

Offline

#25 2021-01-07 22:45:59

Kaya
Moderator
Dołączył: 2021-01-07
Liczba postów: 139
WindowsFirefox 84.0

Odp: Wyprawa zdjęciowa

-Ja... jeśli chcesz, możemy się zgadzać na fejsie albo coś... w sumie, nie miałabym nic przeciwko sesji - Kaya uśmiechnęła się uroczo. Mimo wrodzonej nieśmiałości, lubiła poznawać nowych ludzi. Taka była pełna sprzeczności. A jeśli nowy znajomy w dodatku miał coś wspólnego z tańcem, muzyka lub fotografią, to już w ogóle! -A po wszystkim możemy iść na kawę albo do baru!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
heroesforhire - tygryski - afkarena - sumh - lgbt