Kraina Rozkoszy

Tu rozkosz nie jedno ma imię

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-10-04 21:33:04

Natalee
Użytkownik
Dołączył: 2021-10-04
Liczba postów: 4
WindowsChrome 94.0.4606.61

Przygoda na komisariacie

Kompletnie nie wiem jak się tu znalazłam. Przecież nic nie piłam.. Jak to możliwe że alkomat pokazał że mam promil w wydychanym powietrzu kiedy to po imprezie studenckiej kółka teatralnego wracałam do domu na skuterze? "To na pewno jest nie porozumienie, tylko trzeba to wszystko wyjaśnić..."  myślę sobie siedząc na komisariacie w pokoju przesłuchań. Czekam aż ktoś w końcu przyjdzie i wyjaśni mi co tu się w ogóle dzieje, i kiedy będę mogła pójść do domu. W końcu muszę się uczyć do jutrzejszego egzaminu! Zerkam na zegarek , odmierzając każdą minutę. W pokoju w którym jestem panuje taka cisza, że słychać jego ciche cykanie. Jestem oczywiście poddenerwowana, taka sytuacja zdarzyła mi się po raz pierwszy, choć staram się tego nie okazywać. Jak na złość , rozładował mi się telefon i nie mam jak zadzwonić do koleżanki która studiuje prawo.

Ubrana jak na fotce 740full-nata-lee.jpg

Ostatnio edytowany przez Natalee (2021-10-04 21:33:53)


Natalee to młoda ambitna studentka psychologii , która choć nie pochodzi z bogatego domu to nadrabia dużo ambicją, oraz ciężką pracą, przez co jest jedną z najlepszych studentek na roku. Spontaniczna, bardzo lubi sport, i aktywnie spędzać czas. Otwarta na ciekawe przygody.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
instictmta - motylkowyswiat - vicerpg - doublekill - nicelife