Kraina Rozkoszy

Tu rozkosz nie jedno ma imię

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-10-04 22:49:27

Natalee
Użytkownik
Dołączył: 2021-10-04
Liczba postów: 4
WindowsChrome 94.0.4606.61

Trening inny niż zwykle

Regularnie chodzę na siłownie. To po pierwsze sprawia że dbam o formę, co bardzo lubię, po drugie daje mi potrzebne wyciszenie się i odreagowanie różnych stresów. Tym razem z racji tego że moją siłownie chwilowo zamknięto, poszłam do zupełnie nowego , nieznanego mi wcześniej miejsca. Siłownia jest specyficzna bo bardzo nie duża, na uboczu. Jednak nie zrażona tym zaczynam trening. W słuchawkach na uszach staram się wyrobić normę którą sama sobie narzuciłam.

b8997f9423ccc04f8656ca150b3376ca.jpg


Natalee to młoda ambitna studentka psychologii , która choć nie pochodzi z bogatego domu to nadrabia dużo ambicją, oraz ciężką pracą, przez co jest jedną z najlepszych studentek na roku. Spontaniczna, bardzo lubi sport, i aktywnie spędzać czas. Otwarta na ciekawe przygody.

Offline

#2 2021-10-06 08:21:15

Lissart
Użytkownik
Dołączył: 2020-05-08
Liczba postów: 3
AndroidChrome 94.0.4606.61

Odp: Trening inny niż zwykle

Tegoż dnia z racji braku natłoku zajęć w grafiku postanowiłam wcześniej udać się na siłownię aby troszkę nadrobić zaległości z czterech ostatnich dni. Nie to żebym zaniedbała treningi ale można śmiało powiedzieć że były o wiele za słabe jak moje potrzeby. W szatni szybko przebrałam się w "kusy strój roboczy" i ruszalam w stronę pomieszczenia z bierzniami. Wszak wiadomo że zawsze trzeba w pierwszej kolejności rozgrzać swoje mięśnie. O tej porze nie powinno być nikogo więc trening powinien przebiec sprawnie.

Offline

#3 2021-10-06 21:07:03

Natalee
Użytkownik
Dołączył: 2021-10-04
Liczba postów: 4
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: Trening inny niż zwykle

Ja początkowo nawet nie zauważyłam że ktoś także jest na siłowni. Choć sama siłownia nie jest za duża, ćwicząc ze słuchawkami w uszach jestem bardzo skupiona na tym co robię. Dopiero po chwili dostrzegam że nie jestem tu sama. Już po 30 minutach czuje ćwiczenia w swoich mięśniach. Została mi jeszcze bieżnia i rozciąganie. Właśnie w momencie gdy chciałam wejść na przyrząd dostrzegłam Ciebie. Uśmiecham przyjaźnie  się gdy nasz wzrok się spotyka. Niby zwyczajna sytuacja a czuje lekki dreszcz który przechodzi moje ciało gdy widzę Twoje zgrabne i świetnie wyrzeźbione ciało. Nie rozpoznaję tego co czuję, tylko odnotowuję dziwny prąd który przeszedł mi po plecach. Z jednej strony jestem lekko onieśmielona, a  z drugiej czuje dziwną pewność że ta Kobieta jest mi na swój sposób bliska.


Natalee to młoda ambitna studentka psychologii , która choć nie pochodzi z bogatego domu to nadrabia dużo ambicją, oraz ciężką pracą, przez co jest jedną z najlepszych studentek na roku. Spontaniczna, bardzo lubi sport, i aktywnie spędzać czas. Otwarta na ciekawe przygody.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sumh - rudzi - lgbt - afkarena - zbawienie